První zájezdy vlakem k Jadranu pro rok 2023 máme již na webu.

Zájezdy budeme průběžně doplňovat, jak budeme mít další informace ohledně autobusových transferů od vlaku do letovisek. 

Děkujeme za pochopení.


Cenově zajímavé pobytové zájezdy k Jadranu i v roce 2023 vlaky Regiojet do Rijeky a dále svozovými autobusy až do místa ubytování.

 

Vlaky roce 2023 jezdí 3 x týdně: v neděli, v úterý a v pátek z ČR, v pondělí, ve středu a v sobotu z Chorvatska.

Pobyty jsou možné na 2, 3, 4, 5 a 7 nocí posle podmínek ubytovatele. Delší pobyty vám rádi připravíme. Napište nám  prosím.

 

Cílová stanice je Rijeka. V zastávce Ogulin se bude přestupovat na svozové autobusy směr severní Dalmácie (Biograd na moru - kemp Soline, Pakoštane - Pine Beach a Segen Donji - Trogir - apartmány Medena (připravujeme do nabídky)


Důležitá informace:

Vzhledem k rekonstrukci I. železničního koridoru a jeho plánovaném zprovoznění od 1.7. 2023, není zatím v prodeji nástupní/výstupní stanice Pardubice hl. n. Vše záleží na datumu, kdy bude koridor otevřen pro vlaky.

Nástup a výstup ve stanicích Kolín, Havlíčkův Brod a Žďár nad Sázavou je možný jen do 30.6. 2023 a to ještě bez záruky, neboť v okamžiku, kdy se otevře trať na I. žel. koridoru, přestane vlak k Jadranu jezdit přes Kolín, Havl. Brod a Žďár n. S. a bude jezdit již jen z Prahy přes Pardubice do Brna.


Připravujeme i vlakové balíčky na Istrii, letovisko Poreč, Rabac. Zájezdy spustíme hned, jak budeme vědět přesné informace o svozových trasách na Istrii.

 

Informaci ke svozovým autobusům směr Makarská riviéra ještě nemáme. Jak informace obdržíme, najdete je zde.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.